Wigilia w Zespole IV

24.12.2025r. Wigilia Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas pojednania, radości i wspólnego świętowania przy wigilijnym stole. W naszym Domu tradycyjnie, jak co roku Mieszkańcy również usiedli do wspólnej wieczerzy. Potem był czas pięknych życzeń, łamania się opłatkiem, wzruszeń i słów pełnych nadziei i życzliwości. Dopełnieniem było śpiewanie kolęd i obdarowywanie się prezentami.
Spotkanie opłatkowe

W Wigilię w naszym Domu odbyło się radosne spotkanie opłatkowe wypełnione świąteczną atmosferą. Kolędy w wykonaniu zespołu ,, Ich dwoje” oraz występ naszej grupy muzyczno-teatralnej wprowadził wszystkich w magiczny, bożonarodzeniowy nastrój.
„Radosne Święta z Fundacją Biedronki”

24.12.2025 r. 🎁 Radosne Święta z @Fundacjabiedronki 🎄 Dziś w naszej placówce panowała wyjątkowa, świąteczna atmosfera! W ramach programu „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” nasi podopieczni otrzymali piękne upominki, które sprawiły im mnóstwo radości i wzruszeń. 💖 Niech te zdjęcia będą dowodem, że dobro mnoży się wtedy, gdy się nim dzielimy! ❤
Życzenia Bożonarodzeniowe
Świąteczne kartki

Drogie Dzieci W imieniu Dyrekcji, Mieszkańców i Pracowników naszego Domu składamy najserdeczniejsze podziękowania za cudowne kartki świąteczne. Wasza kreatywność, poświęcony czas i wysiłek to dowód na niezwykłą wrażliwość i otwartość. Każda kartka niosła ze sobą ciepło i radość, dając naszym Mieszkańcom poczucie bycia ważnym i kochanym. Ten gest bezinteresownej dobroci sprawił, że tegoroczne Święta […]
Mikołajkowo w Zespole III

08.12.2025 r. Mikołajki w naszym Domu to już tradycja, która wprowadza nasze Panie w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczne dekoracje, słodkie upominki, śpiew i uśmiechy z pewnością sprawią, że jeszcze długo będą wspominać ten wyjątkowy dzień.
Z wizytą w Wiosce Mikołaja

08.12.2025 r. Nasi Mieszkańcy odwiedzili wioskę Mikołaja, gdzie czekała na nich gorąca czekolada oraz upominek. Wizyta ta była pełna świątecznej magii.
Koncert z okazji Mikołajek

05.12.2025 r. Mieszkańcy naszego Domu uczestniczyli w koncercie z okazji Mikołajek. Wydarzenie to wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój, pełne było radości, muzyki i miłej atmosfery . Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i poczucia magii nadchodzących świąt.
Mikołajki

05.12.2025 r. Świętując Mikołajki, nasi mieszkańcy robili pełne uśmiechu zdjęcia i cieszyli się muzyką w mikołajkowym klimacie.
Zabawa Andrzejkowa

28.11.2025 r. W naszym Domu odbyła się zabawa Andrzejkowa z tradycyjnymi wróżbami, muzyką i wspólną integracją. Mieszkańcy chętnie brali udział w losowaniu przepowiedni oraz w tańcach, spędzając miło czas w serdecznej atmosferze.