DPS Czarne

Dzień Babci i Dziadka

21.01.2026 r. Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasi Mieszkańcy uczestniczyli w zajęciach terapeutycznych, podczas których wspominali swoje wnuki i pielęgnowali piękne rodzinne wspomnienia. Dbamy o to, aby podopieczni ćwiczyli pamięć, rozwijali swoje umiejętności i czuli się ważni oraz potrzebni. To był wyjątkowy czas pełen ciepła, wzruszeń i uśmiechu. 💛

Święto w Zespole II

21.01.2026 r. Dzień Babci stał się okazją do wspólnego świętowania w Zespole II. Razem spędziliśmy ten czas w słodkiej i bardzo miłej atmosferze.

Bajkowo w Zespole III

20.01.2026 r. Naszych Mieszkańców w Zespole III odwiedziła postać z popularnej bajki. Bajkowe spotkanie to wydarzenie o charakterze integracyjnym i rozrywkowym, gdzie nasi Mieszkańcy spotykają się z postaciami przebranymi w stroje z bajek, by czytać opowieści, przypominać najpopularniejsze bajki i baśnie, sprawiać wszystkim radość, tworząc magiczną, ciepłą atmosferę.

Styczniowy spektakl

13.01.2026 r. Do naszego Domu zawitał Teatr „ Z Uśmiechem”. Mieszkańcy z dużym zainteresowaniem podziwiali spektakl, który dostarczył im wiele radości, uśmiechu i pozytywnych emocji.

Uroki zimy

11.01.2026 r. Nasi Mieszkańcy korzystają z uroków zimy, spędzają czas na świeżym powietrzu i cieszą się zimową aurą.

Zimowy spacer

Styczeń 2026 r. Nasze Panie z Zespołu II w słoneczny zimowy dzień udały się na spacer zakończony pobytem w kawiarni przy gorącej kawie i ciastku.

„Radosne Święta z Fundacją Biedronki”

05.01.2026 r. Podsumowanie akcji Czasem wystarczy niewielki gest, by wywołać uśmiech. W ramach programu „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” nasi podopieczni otrzymali 180 paczek świątecznych – każda z nich niosła ze sobą odrobinę radości i ciepła. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przekazanie prezentów. Razem z @FundacjaBiedronki  stworzyliśmy prawdziwie świąteczną atmosferę ✨

Sylwester w Zespole III

31 grudnia 2025 r. w Zespole III odbyło się spotkanie sylwestrowe, które było pełne radości, uśmiechu i dobrej zabawy. Mieszkańcy zebrali się wspólnie przy symbolicznej lampce szampana, aby powitać nadchodzący rok. W Nowym 2026 Roku życzymy wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, spokoju, uśmiechu każdego dnia i spełnienia marzeń!

Sylwester w naszym Domu

31.12.2025r. Mieszkańcy naszego Domu wspólnie powitali Nowy Rok. Był to czas tańca, rozmów i dobrej zabawy w miłej, serdecznej atmosferze.

Wigilia Bożego Narodzenia w Zespole III

24.12.2025 r. Wigilia Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas pojednania, radości i wspólnego świętowania przy wigilijnym stole. Jak co roku z radością wszyscy Mieszkańcy czekali na ten moment. Wspólne wigilijne spotkanie rozpoczęliśmy od śpiewania kolęd, składania życzeń świątecznych i wizyty Mikołaja z prezentami. Następnie nasi Mieszkańcy zasiedli do świątecznego, przystrojonego stołu zastawionego wigilijnymi i świątecznymi […]